شرایط و قوانین


از شما مشتریان و کاربران محترم تقاضا داریم در جهت استفاده آسان و رضایت بخش از امکانات سایت موارد ذیل رابه دقت مطالعه فرمایید :

قوانین عمومی
استفاده کاربر از خدمات مختلف سایت ماه گالری به معنی آگاهی کامل و مورد قبول بودن تمامی نکات حقوقی سایت توسط کاربر میباشد لذا خواهشمندیم حتما نکات حقوقی سایت را مطالعه بفرمایید. پایه و بنای سایت ماه گالری پیرو قوانین و اصول جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و کسب رضایت مصرف کننده میباشد و همچنین کاربران نیز باید به قوانینی که برای کاربران وضع شده پایبند باشند.

هر گونه تغییر در قوانین فعلی که توسط مدیر تایید شده در دسترس کاربر قرار میگیرد و کاربر نیز در صورت تمایل آن را تایید مینماید.

تعریف مشتری یا کاربر
به هر شخص حقیقی یا حقوقی که با تکمیل فرم ثبت نامی در سایت ثبت نام و اقدام به ثبت نمودن سفارش یا هر گونه اقدامی در سایت ماه گالری نماید اطلاق میگردد.

ارتباطات الکترونیکی
در زمانی که کاربر در سایت اقدام به ثبت سفارش و ارسال ایمیل نماید این قبیل ارتباطات الکترونیکی بوده و در صورتی که درخواست شما مطابق اصول و قوانین مندرج باشد ، ماه گالری نیز به درخواست شما از طریق ارسال پیام کوتاه ، ایمیل و غیره پاسخ می دهد.

حریم شخصی
شایان ذکر است که ماه گالری تمامی اطلاعات تکمیلی و ارسالی توسط کاربران را محافظت نموده و به حریم شخصی کاربران احترام کامل میگذارد.
ماه گالری تمامی سعی خود را در حفظ اطلاعات و حریم شخصی شما کاربران دارد و در این راستا از تکنولوژی های به روز در جهت امنیت استفاده شما از خدمات سایت بهره میبرد و شما کاربران نیز با استفاده مستمر از سایت رضایت خود را از عملکرد ما نشان می دهید.
کلیه خدمات ارائه شده توسط ماه گالری در انحصار این شرکت بوده و هر گونه کپی برداری و سوء استفاده بدون دریافت مجوز کتبی از مراجع ذی صلاح حق پیگرد قانونی و اجرایی این سایت را به عمل می آورد لذا هر گونه استفاده از سایت در جهت منافع تجاری زمینه پیگرد قانونی را به عمل می آورد.
 

 

© کلیه محتویات و عکس های محصولات توسط سایت ماه گالری گرفته شده است و شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت ماه گالری تعلق دارد.

 

ثبت و پردازش سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است ، ثبت سفارش در ماه گالری به صورت شبانه روزی ممکن بوده و در صورت ثبت سفارش در ایام تعطیل ، در اولین روز کاری و غیر تعطیل به سفارش شما رسیدگی میگردد.

حق کنسل نمودن سفارش برای مشتری پس از ثبت سفارش محفوظ بوده و در صورت موجود نبودن محصول برای مشتری امکان تغییر سفارش وجود دارد و در غیر اینصورت و عدم تمایل مشتری هزینه به حساب وی عودت داده می شود.

محصولات روزانه از لحاظ قیمت به روز رسانی میشوند و در صورتی که محصولی با نشان موجود نیست و با عدم درج قیمت مشاهده شد، میتوانید با شرکت تماس حاصل فرمایید و از ارائه مجدد محصول مطلع گردید.

 

خسارت در هنگام حمل و نقل
ماه گالری همواره سعی خود را بر آن دارد که سفارش در کمال صحت و سلامت به دست مشتری برسد و به همین خاطر انتخاب شرکت حمل و نقل کننده ( طریقه ارسال ) به انتخاب مشتری میباشد و در صورت آسیب به مرسوله ارسالی مسئولیت با شرکت حمل کننده میباشد و ماه گالری تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. لذا از شما کاربران تقاضا داریم محصول ارسالی را درب منزل به دقت در کمال صحت و سلامت تحویل گرفته و در صورت وجود نقص و آسیب دیدگی محصول از تحویل محصول خودداری کرده و با ماه گالری تماس حاصل نمائید. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش ماه گالری اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش ماه گالری ارسال شود.

 

نمایندگی
ماه گالری در کشور دارای نمایندگی نبوده و تمامی سرویس ها و جابجایی های مالی از طریق سایت ماه گالری پردازش میگردد لذا در صورت مشاهده تخلف در این خصوص در جهت پیگیری قانونی به ما اطلاع دهید.

 

نماد اعتماد الکترونیک
ماه گالری در جهت اطمینان کاربران از خرید اینترنتی از نماد اعتماد الکترونیک استفاده مینماید که زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و این خود باعث اطمینان و امنیت خاطر مشتری از پرداخت اینترنتی خود میباشد.